O firmie

Jesteśmy firmą specjalizująca się w dostarczaniu, utrzymaniu i rozwoju kompletnych rozwiązań interaktywnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, oferujemy usługi wysokiej jakości, realizowane w terminie zgodnie z ustaloną specyfikacją.

Kierunek - Internet

Naszym celem jest wspieranie firm w efektywnym wykorzystaniu internetu jako współczesnego medium komunikacji wewnątrz organizacji jak i na płaszczyźnie firma-klient. Dzięki naszym usługom firmy uzyskują przewagę marketingową i usprawniają procesy biznesowe.

Ciągłe doskonalenie

Mając świadomość ciągłego rozwoju sieci, nieustannie rozwijamy narzędzia, umiejętności, analizujemy trendy i skutecznie stosujemy zdobytą wiedzę.

Kompleksowa oferta

Efektywne wykorzystanie potencjału internetu wymaga zespolenia wielu dziedzin. Systemy informatyczne, marketing wirtualny, branding, studium użyteczności, hosting to niektóre z nich. Mając świadomość tej złożoności jesteśmy w stanie skutecznie określić potrzeby klienta i dostosować rozwiązanie do jego zasobów finansowych.

Conecto jest marką należącą do Interactive Media Factory, pod którą świadczone są kompleksowe usługi interaktywne.

Rozwiązania oparte zarówno na aplikacjach open source jak i oprogramowaniu autorskim

Aktualności

22.01.2010

Wdrożyliśmy sklep internetowy na platformie ASP.NET

Dla klienta z USA wdrożyliśmy sklep oferujący akcesoria weselne. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Open Source, utrzymaliśmy koszty na niskim poziomie, zachowując pełną kontrolę nad kodem aplikacji i skracając jednocześnie czas wdrożenia do minimum.
Niestety sklep nie jest dostępny dla klientów z Polski.

a1
18.12.2009

Serwis informacyjny - przedsiebiorstwo21.pl

Dla firmy Akme-Consulting opracowany został serwis, informujący o szkoleniach dla przedsiębiorców współfinansowanych przez EFS. Całość wdrożona została na platformie Umbraco, preferowanej przez nas do mniejszych i średnich projektów internetowych - w rekordowym czasie około tygodnia. 

a2
12.12.2009

Nowa marka i wizerunek

Od teraz wszelkie produkty i usługi oferować będziemy pod marką CONECTO.
W związku z wprowadzeniem nowej marki, opracowany został serwis internetowy przy pomocy którego chcemy kontaktować się  z potencjalnymi i bieżącymi klientami. Serwis umożliwia wysłanie formularza z zapytaniem o wycenę usługi a także zamówienie hostingu obsługującego ASP.NET/SQL Server. Serwis jest w ciągłej rozbudowie i w najbliższym czasie uruchomiony zostanie Blog oraz usługa SEO/SEM w formie pakietów.

Klientów ceniących ponadprzeciętną jakość zapraszamy do współpracy!

a3

  

Rozwiązania oparte na aplikacjach open source jak i oprogramowaniu autorskim

Praca/współpraca

Front end developer - współpraca dla freelancera

Oferta dla osób zajmujących się programowaniem serwisów internetowych w technologiach HTML, CSS,
JS(głównie jquery, mootools) z wykorzystaniem aktualnych standardów. Umiejętność pisania semantycznego, dostępnego kodu, stosowania frameworków (YUI, 960 grid system) oraz integracji z flash bardzo pożądana.
Wymagania:  kilka przykładów zrealizowanych projektów

Umbraco cms developer - współpraca dla freelancera

Jeżeli specjalizujesz się w tworzeniu serwisów na bazie Umbraco to propozycja dla Ciebie. Oczywiście znajomość ASP.NET/C#, XSLT, XPATH, HTML, CSS jest niezbędna.
Wymagania: kilka przykładów zrealizowanych projektów

Osoby zainteresowane powyższymi ofertami, prosimy o przesłanie informacji o sobie i dotychczasowych osiągnięciach na adres praca@conecto.tv.

Conecto jest marką należącą do Interactive Media Factory, pod którą świadczone są kompleksowe usługi interaktywne.

Rozwiązania oparte zarówno na aplikacjach open source jak i oprogramowaniu autorskim

Promocja

Zbuduj z nami serwis internetowy a w ramach promocji otrzymasz rabat

Realizacje

Zanim nawiążesz z nami współpracę, sprawdź co potrafimy (portfolio wkrótce)